Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Asus Vivobook X1605VA-SH2557, Intel Core 9 270H 2.7 GHz (24MB Cache, up to 5.8 GHz, 14 cores, 20 Threads),16.0 WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 300nits Glare,24GB DDR5 (8 GB on BD),1TB SSD,Backlit Keyboard , No OS,Cool Silver
| Серия: | Vivobook |
| Софтуер: | No OS |
| Процесор, серия: | Intel Core 9 |
| Процесор: | Intel Core 9 270H 2.70 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB: | 24GB (8GB on board + 16GB) |
| Памет, слотове: | - |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch: | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | - |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz: | 60Hz |
| Дисплей, тип: | Glare |
| Видео карта, тип: | Intel HD Graphics |
| Видео карта, модел: | Intel Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | Built-in speaker, SonicMaster, Built-in array microphone |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 1 M.2 2280 PCIe 3.0x4 |
| USB порт: | 1 USB 2.0 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP: | 720p HD camera with privacy shutter |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 68W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 35.8 x 24.9 x 1.99 cm |
| Цвят: | Silver |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 1.88 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | Intel Core 9 |
| Процесор: | Intel Core 9 270H 2.70 GHz, 24 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000 |
| Дисплей, inch: | 16 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Дисплей, тип: | Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Да |
| Windows OS: | Не |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 1.88 |
Asus Vivobook X1605VA-SH2557
- Производител: Asus
- Код на продукта: 90NB13W2-M00PT0
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 38446
- EAN: 4711636392907
- Наличност: В наличност
-
1,173.49€ (2,295.15лв.)
- Цена без ДДС: 977.91€ (1,912.63лв.)
Свързани продукти
Asus NEREUS_Carry Bag 16"
Чанта Asus NEREUS_Carry Bag 16", Black Предназначен за:Лаптопи За продукти с размери:16" (40.64 cm) ..
11.59€ (22.67лв.) Цена без ДДС: 9.66€ (18.89лв.)












