Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Мишка Asus WT465 Mouse, Black
| Предназначен за: | Лаптопи |
| Тип на свързване: | Wireless |
| Интерфейс: | USB dongle |
| Резолюция, dpi: | 1000dpi, 1600dpi |
| Сензор, тип: | Optical |
| Брой бутони: | 5 |
| Програмируеми бутони: | - |
| Подсветка: | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm: | Mouse: 106.0 x 75.6 x 39.5 mm, Dongle: 19.16 x 14.8 x 6.2 mm |
| Цвят: | Black |
| Тегло, g: | 70 g |
| Други: | RF Distance 10m |
Asus WT465 Mouse
- Производител: Asus
- Код на продукта: 90XB0090-BMU040
- Гаранция: 12 месеца
- SKU Code: 12417
- Наличност: В наличност
-
11.58€ (22.65лв.)
- Цена без ДДС: 9.65€ (18.87лв.)





