Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Features: | System diagnosis;Battery health charging;Fan Profile;Splendid;Tru2Life;Function key lock;WiFi SmartConnect;TaskFirst;Live update;AI Noise Canceling |
| Manufacturer: | ASUS |
| Model: | X1504VA-BQ575W |
| Screen size: | 15.6" |
| Power Adapter: | TYPE-C, 48W AC Adapter, Output: 20V DC, 2.4A, 48W, Input: 100~240V AC 50/ 60Hz universal |
| Screen Resolution: | 1920 x 1080 |
| Memory size: | 8GB |
| Memory type: | DDR5 SO-DIMM;Total System Memory: DDR5 16GB |
| CPU Model: | Intel Core 5 Processor 120U 1.4 GHz (12MB Cache, up to 5.0 GHz, 10 cores, 12 Threads) |
| Graphics: | Intel Graphics |
| SSD: | 512GB |
| Disk Specifications: | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Interface: | 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps);1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps);1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps);2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps);1x HDMI 1.4;1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Camera: | 720p HD camera;With privacy shutter |
| OS: | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Audio: | SonicMaster;Built-in speaker;Built-in array microphone |
| Expansion Slots: | 1x DDR4 SO-DIMM slot;1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 1x1 |
| Security: | McAfee;BIOS Booting User Password Protection;Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Battery: | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Keyboard: | Chiclet Keyboard with Num-key;Precision touchpad |
| Dimensions: | 35.97 x 23.25 x 1.79 ~ 1.79 cm |
| Weight: | 1.70 kg |
| Сайт на производителя: | https://www.asus.com/bg/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-15-x1504/ |
ASUS X1504VA-BQ575W
- Производител: Asus
- Код на продукта: 4711636340793 / 90NB13Y2-M02HN0
- Гаранция: 24 Months
- SKU Code: 37736
- Наличност: В наличност
-
689.55€ (1,348.64лв.)
- Цена без ДДС: 574.62€ (1,123.86лв.)












