Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Features: | System diagnosis;Battery health charging;Fan Profile;Splendid;Tru2Life;Function key lock;WiFi SmartConnect ;TaskFirst;Live update;AI Noise Canceling |
| Manufacturer: | ASUS |
| Screen size: | 16.0" |
| Power Adapter: | 4.5, 65W AC Adapter, Output: 19V DC, 3.42A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Screen Resolution: | 1920 x 1200 |
| Memory size: | 16GB |
| Memory type: | 8GB DDR4 on board;DIMM Memory: 8GB DDR4 SO-DIMM;Total System Memory: DDR4 16GB |
| CPU Model: | Intel Core i5-13420H Processor 2.1 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 8 cores, 12 Threads) |
| Graphics: | Intel UHD Graphics |
| SSD: | 1TB |
| Disk Specifications: | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Interface: | 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps);1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps);2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps);1x HDMI 1.4;1x 3.5mm Combo Audio Jack;1x DC-in |
| Camera: | 720p HD camera ; With privacy shutter |
| OS: | None |
| Audio: | SonicMaster;Built-in speaker;Built-in array microphone;with Cortana voice-recognition support |
| Expansion Slots: | 1x DDR4 SO-DIMM slot;1x M.2 2280 PCIe 3.0x4 |
| Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1x1 |
| Security: | Fingerprint sensor integrated with Touchpad;McAfee;BIOS Booting User Password Protection;Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Battery: | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Keyboard: | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key;Precision touchpad;FingerPrint |
| Dimensions: | 35.87 x 24.95 x 1.99 ~ 1.99 cm |
| Weight: | 1.88 kg |
| Сайт на производителя: | https://www.asus.com/ |
| Разширено търсене: | ASUS VIVOBOOK 16 - I5 13420H 16GB 1TB 16'' FHD OLED SILVER |
ASUS X1605VA-SH2192
- Производител: Asus
- Код на продукта: 4711636168472 / 90NB10N2-M02NB0
- Гаранция: 24 месеца хардуер, 12 месеца батерия
- SKU Code: 37694
- Наличност: В наличност
-
706.41€ (1,381.63лв.)
- Цена без ДДС: 588.68€ (1,151.35лв.)










