Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Features: | System diagnosis;Battery health charging;Fan Profile;Splendid;Tru2Life;Function key lock;WiFi SmartConnect;TaskFirst;Live update;AI Noise Canceling |
| Manufacturer: | ASUS |
| Model: | X1605VA-SH2557 |
| Screen size: | 16" |
| Power Adapter: | TYPE-C, 68W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.4A, 68W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Screen Resolution: | 1920 x 1200 |
| Memory size: | 24GB |
| Memory type: | 8GB DDR5 on board;16GB DDR5 SO-DIMM;Total System Memory: DDR5 24GB |
| CPU Model: | Intel Core 9 Processor 270H 2.7 GHz (24MB Cache, up to 5.8 GHz, 14 cores, 20 Threads) |
| Graphics: | Intel Graphics |
| SSD: | 1TB |
| Disk Specifications: | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Interface: | 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps);1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps);2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps);1x HDMI 1.4;1x 3.5mm Combo Audio Jack;1x DC-in |
| Camera: | 720p HD camera;With privacy shutter |
| OS: | None |
| Audio: | SonicMaster;Built-in speaker;Built-in microphone |
| Expansion Slots: | 1x DDR4 SO-DIMM slot;1x M.2 2280 PCIe 3.0x4 |
| Bluetooth: | 5.4 |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2x2 |
| Security: | Fingerprint sensor integrated with Touchpad;McAfee ;BIOS Booting User Password Protection;Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Battery: | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Keyboard: | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key;Precision touchpad;FingerPrint |
| Dimensions: | 35.87 x 24.95 x 1.99 ~ 1.99 cm |
| Weight: | 1.88 kg |
| Сайт на производителя: | https://www.asus.com/ |
| Разширено търсене: | ASUS Vivobook 16 Intel Core 9 Processor 24GB 1TB 16'' FHD Silver |
ASUS X1605VA-SH2557
- Производител: Asus
- Код на продукта: 4711636420860 / 90NB13W2-M00PT0
- Гаранция: 24 Months
- SKU Code: 37735
- Наличност: В наличност
-
1,132.24€ (2,214.46лв.)
- Цена без ДДС: 943.53€ (1,845.39лв.)












