Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Asus Zenbook S UM5606GA-SR222X, Ryzen AI 9, 16" OLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits, 120Hz, Glare , 32GB LPDDR5X (32GB on BD),2TB SSD, Backlit Chiclet Keyboard, Windows 11 Pro,Antrim Gray, Sleev
| Серия: | Zenbook |
| Софтуер: | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen AI 9 |
| Процесор: | AMD Ryzen AI 9 H 465 2.00 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB: | 32GB on board |
| Памет, тип: | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 2000GB NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch: | 16.0" (40.64 cm), 500 nits |
| Сензорен дисплей: | Touch screen |
| IPS матрица: | - |
| Дисплей, резолюция: | 2880x1800 |
| Честота на опресняване, Hz: | 120Hz |
| Дисплей, тип: | Glare |
| Видео карта, тип: | Intel HD Graphics |
| Видео карта, модел: | AMD Radeon 880M |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | Built-in speaker, Smart Amp Technology, Built-in array microphone |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band) 2*2 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт: | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | SD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS: | yes |
| Батерия, cell: | 4-Cell, 83 Whrs, 65W AC adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 35.3 x 24.3 x 1.3 cm |
| Цвят: | Grey |
| Покритие на корпуса: | Metal |
| Тегло, kg: | 1.50 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen AI 9 |
| Процесор: | AMD Ryzen AI 9 H 465 2.00 GHz, 24 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 2000 |
| Дисплей, inch: | 16 |
| Сензорен дисплей: | Да |
| Дисплей, резолюция: | 2880x1800 |
| Дисплей, тип: | Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Да |
| Windows OS: | Да |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 1.50 |
Asus Zenbook S UM5606GA-SR222X
- Производител: Asus
- Код на продукта: 90NB17H6-M00BX0
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 37952
- EAN: 4711636362979
- Наличност: В наличност
-
2,505.74€ (4,900.81лв.)
- Цена без ДДС: 2,088.12€ (4,084.01лв.)
Свързани продукти
Asus NEREUS_Carry Bag 16"
Чанта Asus NEREUS_Carry Bag 16", Black Предназначен за:Лаптопи За продукти с размери:16" (40.64 cm) ..
11.59€ (22.67лв.) Цена без ДДС: 9.66€ (18.89лв.)










