Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Asus Zenbook UX3405CA-ST1098W,Intel Ultra 7 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads), 14.0 OLED WQXGA+(WQ+) 2880X1800 16:10 Bend+500nits Glare , 120 Hz, LPDDR5X 16GB ( on board ),1TB SSD G4, Windows 11 , Ponder Blue
| Серия: | Zenbook |
| Софтуер: | Windows 11 Home |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7 255H 1.50 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB: | 16GB on board |
| Памет, слотове: | - |
| Памет, тип: | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch: | 14.0" (35.56 cm), 500 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | OLED |
| Дисплей, резолюция: | 2880x1800 |
| Честота на опресняване, Hz: | 120Hz |
| Дисплей, тип: | Glare |
| Видео карта, тип: | Intel HD Graphics |
| Видео карта, модел: | Intel Arc Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | Built-in speaker, Built-in array microphone, Smart Amp Technology |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 1 M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт: | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | 2 Thunderbolt 4 with support for display / power delivery |
| Аудио портове: | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS: | yes |
| Батерия, cell: | 75WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion, 65W AC adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 31.2 x 22.0 x 1.5 cm |
| Цвят: | Blue |
| Покритие на корпуса: | Metal |
| Тегло, kg: | 1.20 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7 255H 1.50 GHz, 24 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000 |
| Дисплей, inch: | 14 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 2880x1800 |
| Дисплей, тип: | Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Да |
| Windows OS: | Да |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 1.20 |
Asus Zenbook UX3405CA-ST1098W
- Производител: Asus
- Код на продукта: 90NB14W1-M01M00
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 38027
- EAN: 4711636341028
- Наличност: В наличност
-
1,782.05€ (3,485.38лв.)
- Цена без ДДС: 1,485.04€ (2,904.49лв.)
Свързани продукти
Neomounts Foldable Notebook Desk Stand (ergonomic)
Стойка Neomounts Foldable Notebook Desk Stand (ergonomic) Предназначен за:Лаптопи Размер на екрана, ..
34.66€ (67.78лв.) Цена без ДДС: 28.88€ (56.48лв.)











