Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Мрежов сторидж Asustor AS3304T_V2, 4 bay NAS, Realtek RTD1619B, Quad-Core, 1.7GHz, 2GB DDR4 (not ex.), 2.5GbE x1, USB3.2 Gen1 x3, WOW (Wake on WAN), Ttoolless installation, with hot-swappable tray, hardware encryption, MyArchive, EZ connect, EZ Sync, WoL, System Sleep
| Сторидж, тип: | 4-Bay NAS |
| Процесор: | Realtek RTD1619B, Quad-Core, 1.7GHz |
| Памет, GB: | 2 GB (not expandable) |
| Памет, тип: | DDR4 |
| Памет, слотове: | - |
| Брой поддържани твърди дискове: | 4; Maximum Drive Bays with Expansion Unit: 16 |
| Съвместими дискове, тип: | 3.5" SATA HDD, 2.5" SATA HDD, 2.5" SATA SSD |
| M.2 слот: | - |
| Брой дискове в комплекта: | - |
| Интерфейс на твърдия диск: | SATA3 6Gb/s |
| Входни/Изходни портове: | 1x 2.5 Gigabit Ethernet (2.5G/1G/100M) |
| USB портове: | 3x USB 3.2 Gen 1 |
| Разширителен слот: | - |
| RAID: | Single, JBOD, RAID 0/1/5/6/10 |
| Захранване: | 1x 90W, 100V to 240V AC |
| Вентилатор: | 1x 120mm |
| Други: | 170(H) x 174 (W) x 230 (D) mm |
Asustor AS3304T_V2
- Производител: Asus
- Код на продукта: AS3304T_V2
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 14832
- EAN: 4710474831524
- Наличност: В наличност
-
414.32€ (810.35лв.)
- Цена без ДДС: 345.27€ (675.29лв.)









