Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Мрежов сторидж Asustor Flashstor 6 FS6706T, 6 Bay NAS, Quad-Core 2.0GHz, Dual 2.5GbE Ports, 4GB RAM DDR4, Six M.2 SSD Slots, (Diskless), HDMI 2.0b+ Infrared Receiver, Black
| Сторидж, тип: | 6-Bay NAS |
| Процесор: | Intel Celeron N5105 Quad-Core, 2.0 GHz up to 2.9 GHz |
| Памет, GB: | 4GB |
| Памет, тип: | DDR4 |
| Памет, слотове: | 2 SO-DIMM, Expandable up to: 16GB (2x 8GB) |
| Брой поддържани твърди дискове: | 6; Maximum Drive Bays with Expansion Unit: 14 |
| Съвместими дискове, тип: | M.2 2280 NVMe |
| M.2 слот: | 6 |
| Брой дискове в комплекта: | - |
| Интерфейс на твърдия диск: | M.2 |
| Входни/Изходни портове: | 2x 2.5 Gigabit Ethernet (2.5G/1G/100M), 1x HDMI 2.0b, 1x S/PDIF |
| USB портове: | 2x USB 3.2 Gen 2; 2x USB 2.0 |
| Разширителен слот: | - |
| RAID: | Single, JBOD, RAID 0/1/5/6/10, RAID 1/5 + Hot Spare |
| Захранване: | 1x 65W, 100V to 240V AC |
| Вентилатор: | 1x 80mm |
| Други: | 48.3 (H) x 308.26 (W) x 193 (D) mm |
Asustor Flashstor 6 FS6706T
- Производител: Asus
- Код на продукта: FS6706T
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 14821
- EAN: 4710474831470
- Наличност: В наличност
-
609.02€ (1,191.15лв.)
- Цена без ДДС: 507.52€ (992.62лв.)









