Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Мрежов сторидж Asustor Lockerstor AS6702T, 2 Bay NAS, Intel Jasper Lake 4C 2.0 GHz, 4GB DDR4 SODIMM, M.2 NVMe x4 slots (Diskless), USB 3.2 Gen 2x2, Dual 2.5GbE Ports, WOW (Wake on WAN), AES-NI hardware encryption, MyArchive (support btrfs and snapshot), SSD Caching
| Сторидж, тип: | 2-Bay NAS |
| Процесор: | Intel Jasper Lake 4C 2.0 GHz |
| Памет, GB: | 4GB (1x 4GB) |
| Памет, тип: | DDR4 |
| Памет, слотове: | 2 SO-DIMM |
| Брой поддържани твърди дискове: | 2; Maximum Drive Bays with Expansion Unit: 10 |
| Съвместими дискове, тип: | 3.5" SATA HDD, 2.5" SATA HDD, 2.5" SATA SSD, M.2 2280 NVMe |
| M.2 слот: | 4x M.2 NVMe slots (Diskless) |
| Брой дискове в комплекта: | - |
| Интерфейс на твърдия диск: | SATA/M.2 |
| Входни/Изходни портове: | 2x 2.5 Gigabit Ethernet (2.5G/1G/100M), 1x HDMI 2.0b |
| USB портове: | 2x USB 3.2 Gen 2 |
| Разширителен слот: | - |
| RAID: | Single, JBOD, RAID 0/1 |
| Захранване: | 1x 65W, 100V to 240V AC |
| Вентилатор: | 1x 70 mm |
| Други: | WOW (Wake on WAN), AES-NI hardware encryption, MyArchive (support btrfs and snapshot), SSD Caching |
Asustor Lockerstor AS6702T
- Производител: Asus
- Код на продукта: AS6702T
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 19012
- EAN: 4710474831425
- Наличност: В наличност
-
541.09€ (1,058.28лв.)
- Цена без ДДС: 450.91€ (881.90лв.)







