Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Graphics Engine: | RTX2070 |
| Memory type: | GDDR6 |
| Mnfr Part #: | AX-RTX2070/8GD6P6I |
| Memory size: | 8GB |
| Memory Interface: | 256-bit memory bus |
| Memory Clock: | 14000MHz |
| Engine Clock: | 1215MHz |
| I/O: | HDMI |
| Other: | Видеокартата е специализирана за майнинг.Теставано е, че работи с драйвер за Линукс 420.92.Производителност - 40-41 MH/s. Консумация 115-120W. |
| Сайт на производителя: | https://www.axle3d.com/rtx2070-8g-d6-112 |
| Разширено търсене: | NVIDIA RTX2070 8GB GDDR6 HDMI 256 bit / Core clock 1215 MHz / Memory clock 14 000 Mhz. |
AX-RTX2070/8GD6P6I RTX2070 8G
- Производител: TD
- Код на продукта: AX-RTX2070/8GD6P6I / AX-RTX2070/8GD6P6I
- Гаранция: 3 месеца
- SKU Code: 35102
- Наличност: В наличност
-
305.60€ (597.70лв.)
- Цена без ДДС: 254.67€ (498.09лв.)







