Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Характеристики
| Тип кутия за твърд диск: | Външен |
| Скорост на трансфер на интерфейса: | SATA III |
| Канал за данни: | USB 3.2 |
| Предлага размери на гнездото на вътрешното устройство: | 3.5" |
| Брой гнезда: | 1 |
| Материал на чекмеджето: | Metal/Plastic |
| Видове монтаж: | Десктоп |
| Вградени устройства: | Индикатор - светодиод |
| Необходима операционна система: | Apple Mac OS Microsoft Windows Server 2008 Linux Microsoft Windows Server 2012 Microsoft Windows 7 or Later Microsoft Windows Server 2016 Microsoft Windows Server 2019 Microsoft Windows Server 2022 |
| Външен цвят: | Черен |
| Drive Cabinet Features: | UASP TRIM Support S.M.A.R.T. Support Boot from Connected Disk Hot Plug Plug and Play |
| Съвместимост: | HDD |
| Включени аксесоари: | Документация USB Type-A to C Adapter |
| Включени кабели: | USB Type C to USB Type A Cable |
| Ширина: | 113 мм |
| Височина: | 33 мм |
| Дълбочина: | 174 мм |
| Номинално тегло: | 0.37 кг |
| Гаранционни условия (месец): | 24 мес. |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане: | Да |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 0.05 |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 0.627 кг |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 20.2 кг |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 0.627 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 0.627 кг |
| Пакети в кашон: | 30 |
| Тип пакет: | С опаковка |
AXAGON EE35-GTR USB-C 3.2 Gen 1 - SATA 6G
- Производител: AXAGON
- Код на продукта: EE35-GTR
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 33369
- Наличност: В наличност
-
29.66€ (58.02лв.)
- Цена без ДДС: 24.72€ (48.35лв.)




