Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Характеристики
| Външен цвят: | Сив |
| Вградени устройства: | Индикатор - светодиод Четец на карти (SD) Четец на карти (Micro SD) |
| Интерфейс: | USB тип C |
| Портове: | Gigabit Ethernet HDMI USB 2.0 3.5 mm Headset Jack USB 3.2 Power Delivery 100W |
| Дължина на кабела: | 0.2 m |
| USB 3.2 Gen 1: | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0: | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| HDMI: | 1 (HDMI (Type A)) |
| Power Delivery: | 1 (USB Type C) |
| Аудио интерфейс: | 1 (3.5 мм мини жак) |
| LAN: | 1 (RJ-45) |
| Необходима операционна система: | Apple Mac OS Linux Android Chrome OS Microsoft Windows 10 or Later |
| Ширина: | 46 мм |
| Височина: | 15 мм |
| Дълбочина: | 118 мм |
| Номинално тегло: | 0.088 кг |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 24 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 0.2 |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 0.1 кг |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 8 кг |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 0.05 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 0.05 кг |
| Пакети в кашон: | 40 |
| Тип пакет: | С опаковка |
| EAN код: | 8595247907523 |
AXAGON HMC-8HLSA USB-C 3.2 Gen 1 hub, 3x USB-A + 4K/30Hz HDMI + SD/microSD
- Производител: AXAGON
- Код на продукта: HMC-8HLSA
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 33383
- Наличност: В наличност
-
53.46€ (104.56лв.)
- Цена без ДДС: 44.55€ (87.13лв.)




