Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Характеристики
| Разположение на устройството: | Външен |
| Характеристики на клавиатурата: | Клавиатура с подсветка |
| Брой изходящи Аудио Line интерфейси: | 1 |
| Изисква периферни устройства: | Интернет връзка за незадължително изтегляне на софтуер |
| Локализация: | US English |
| Външен цвят: | Сив |
| Включени аксесоари: | Ръководство за употреба |
| Включени кабели: | USB кабел тип C |
| Дължина на кабела: | 0.5 m |
| Вградени устройства: | USB Hub Четец на карти (SD) Четец на карти (Micro SD) USB-C HDMI Port |
| Съвместими устройства: | PC Други |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 24 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 0.73 |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 0.35 кг |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 7.33 кг |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 0.3 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 0.05 кг |
| Пакети в кашон: | 10 |
| Тип пакет: | С опаковка |
| EAN код: | 8595247908087 |
AXAGON HMC-KB keyboard USB-C 5Gbps with HUB, microSD/SD
- Производител: AXAGON
- Код на продукта: HMC-KB-US
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 17250
- Наличност: В наличност
-
86.20€ (168.58лв.)
- Цена без ДДС: 71.83€ (140.49лв.)




