Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Характеристики
| Съкратено Описание: | |АнглийскиUSB-C 5GBPS TRAVEL HUBАнглийски| |
| Външен цвят: | Черен |
| Вградени устройства: | Индикатор - светодиод |
| Интерфейс: | USB тип C |
| Портове: | USB 3.2 |
| Включени аксесоари: | Ръководство за употреба |
| Дължина на кабела: | 0.2 m |
| USB 3.2 Gen 1: | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| Power: | 1 (USB Type C) |
| Необходима операционна система: | Apple Mac OS Linux Windows |
| Ширина: | 32 мм |
| Височина: | 11 мм |
| Дълбочина: | 106 мм |
| Номинално тегло: | 37 г |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 24 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 0.73 |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 0.73 кг |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 8.35 кг |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 0.73 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 0.73 кг |
| Пакети в кашон: | 100 |
| Тип пакет: | С опаковка |
AXAGON HUE-C1C 4x USB3.2 Gen 1 Travel hub, USB-C power IN
- Производител: AXAGON
- Код на продукта: HUE-C1C
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 17232
- Наличност: В наличност
-
10.60€ (20.72лв.)
- Цена без ДДС: 8.83€ (17.27лв.)




