Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Характеристики
| Съкратено Описание: | |АнглийскиUSB-A MINI HUBАнглийски| |
| Външен цвят: | Черен |
| Вградени устройства: | Индикатор - светодиод |
| Интерфейс: | USB Type A |
| Портове: | USB |
| Включени аксесоари: | Ръководство за употреба |
| Дължина на кабела: | 1.2 m |
| USB 3.0: | 4 (USB 3.0 (type A)) |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 24 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 0.05 |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 0.1 кг |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 0.1 кг |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 0.1 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 0.1 кг |
| Пакети в кашон: | 1 |
| Тип пакет: | С опаковка |
AXAGON HUE-M1AL 4x USB 3.2 Gen 1 MINI hub, metal
- Производител: AXAGON
- Код на продукта: HUE-M1AL
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 17226
- Наличност: В наличност
-
14.47€ (28.30лв.)
- Цена без ДДС: 12.06€ (23.59лв.)




