Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор BenQ BL2786TC, 27" IPS, 1920x1080 FHD, AG, 100Hz, 5ms, 99% sRGB, B.I. Gen2, LBL, ePaper, Eye-CareU, Daisy Chain, Ergo Design, Coding mode, USB-C (DP alt. PD 65W), DP1.2, HDMI1.4, DP out (MST), Speaker 2Wx2, Height Adj. 130mm, VESA 100
| Размер на екрана, inch: | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | LED |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | - |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms: | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz: | 100Hz |
| Статичен контраст: | 1 300:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Тип синхронизация: | Standard |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | HDMI |
| DVI: | - |
| Display port: | DisplayPort |
| Последователно свързване: | Daisy Chain |
| VGA: | - |
| USB-C: | USB-C |
| USB хъб: | USB 3.2 Gen 1 |
| Наклон: | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане: | -45° ~ 45° |
| Вертикално завъртане: | 90° |
| Регулиране на височина: | 130 mm |
| Енергиен клас: | E |
| Консумация, kWh/1000h: | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 61.2 x 23.4 x 53.5 cm |
| Цвят: | Black |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 27 |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms: | 5 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Вградени говорители: | Да |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Display port: | Да |
| VGA: | Не |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 61.2 x 23.4 x 53.5 cm |
BenQ BL2786TC
- Производител: BENQ
- Код на продукта: 9H.LMPLB.QBE
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 17856
- EAN: 4718755094163
- Наличност: В наличност
-
261.10€ (510.66лв.)
- Цена без ДДС: 217.58€ (425.55лв.)













