Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор BenQ GW2283, 21.5'' IPS LED, 5ms, 1920x1080 FHD, Stylish Eye Care Monitor, 72% NTSC, Flicker-free, B.I., LBL, 1000:1, DCR 20M:1, 8 bit, 250cd/m2, HDMI x2, VGA, Audio Line In, Speakers, Tilt, Slim Bezel Design, Black
| Размер на екрана, inch: | 21.5" (54.61 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | LED |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | - |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms: | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz: | 60Hz |
| Яркост, cd/m2: | 250cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1 000:1 |
| Динамичен контраст: | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Тип синхронизация: | Standard |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | 1W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | 2 HDMI |
| DVI: | - |
| Display port: | - |
| Последователно свързване: | - |
| VGA: | D-Sub |
| USB-C: | - |
| USB хъб: | - |
| Наклон: | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане: | - |
| Вертикално завъртане: | - |
| Регулиране на височина: | - |
| Рамка: | Edge to Edge Slim Bezel Design |
| Стандарти: | Energy Star 7.0, EPEAT Bronze |
| Енергиен клас: | F |
| Консумация, kWh/1000h: | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 49.0 x 18.3 x 39.2 cm |
| Цвят: | Black |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm |
| Други: | Flicker-free Technology, Low Blue Light, Brightness Intelligence, Headphone Jack, Audio Line In |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 21.5 |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms: | 5 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Вградени говорители: | Да |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Display port: | Не |
| VGA: | Да |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 49.0 x 18.3 x 39.2 cm |
BenQ GW2283
- Производител: BENQ
- Код на продукта: 9H.LHLLB.QBE
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 35988
- Наличност: В наличност
-
113.52€ (222.03лв.)
- Цена без ДДС: 94.60€ (185.02лв.)










