Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор BenQ GW2490, 23.8" IPS, GtG 5ms, 1920x1080 FHD, 100Hz, 99% sRGB, Eye Care Reminder, Flicker-free, LBL+, B.I. Gen 2, 1300:1, 20M:1 DCR, 8 bit, 250cd/m2, 2xHDMI, DP, Sp.2x2W, Headphone jack, Line In, Tilt, Vesa, ES 8.0, TCO 9.0, TUV, Ultra Slim Bezel,Black
| Размер на екрана, inch: | 23.8" (60.45 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | LED |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | - |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms: | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz: | 100Hz |
| Яркост, cd/m2: | 250cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1 300:1 |
| Динамичен контраст: | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Тип синхронизация: | Standard |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | 2 HDMI |
| DVI: | - |
| Display port: | DisplayPort |
| Последователно свързване: | - |
| VGA: | - |
| USB-C: | - |
| USB хъб: | - |
| Наклон: | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане: | - |
| Вертикално завъртане: | - |
| Регулиране на височина: | - |
| Стандарти: | EPEAT Bronze, Energy Star 8.0, TCO 9.0 |
| Енергиен клас: | E |
| Консумация, kWh/1000h: | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 54.0 x 18.2 x 40.8 cm |
| Цвят: | Black |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm |
| Други: | Flicker-free Technology, Low Blue Light Plus, Brightness Intelligence Gen2 (B.I. Gen2), Color Weakness, ePaper, Headphone Jack |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 23.8 |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms: | 5 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Вградени говорители: | Да |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Display port: | Да |
| VGA: | Не |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 54.0 x 18.2 x 40.8 cm |
BenQ GW2490
- Производител: BENQ
- Код на продукта: 9H.LLSLJ.LBE
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 16315
- Наличност: В наличност
-
108.84€ (212.87лв.)
- Цена без ДДС: 90.70€ (177.39лв.)











