Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор BenQ MA270U, 27", 4K UHD Monitor for MacBook Pro and MacBook Air
| Размер на екрана, inch: | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | LED |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | - |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms: | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz: | 60Hz |
| Яркост, cd/m2: | 400cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1 200:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Тип синхронизация: | Standard |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | 3W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | HDMI |
| DVI: | - |
| Display port: | DisplayPort |
| Последователно свързване: | - |
| VGA: | - |
| USB-C: | 1 USB Type-C (DP alt.) w/PD 90W |
| USB хъб: | 2 USB Type-A downstream , USB Type-C downstream |
| Наклон: | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане: | -15° ~ 15° |
| Вертикално завъртане: | 90° |
| Регулиране на височина: | 115 mm |
| Енергиен клас: | F |
| Консумация, kWh/1000h: | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 61.3 x 22.0 x 44.5 (56.0) cm |
| Цвят: | White |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm+ |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 27 |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms: | 5 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Вградени говорители: | Да |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Display port: | Да |
| VGA: | Не |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 61.3 x 22.0 x 44.5 (56.0) cm |
BenQ MA270U
- Производител: BENQ
- Код на продукта: 9H.LMWLB.QBE
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 35991
- Наличност: В наличност
-
523.19€ (1,023.27лв.)
- Цена без ДДС: 435.99€ (852.72лв.)









