Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор BenQ MA320U, 32" 4K UHD Monitor for MacBook Pro and MacBook Air
| Размер на екрана, inch: | 31.5" (80.01 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | LED |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | - |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms: | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz: | 60Hz |
| Яркост, cd/m2: | 550cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1 300:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Тип синхронизация: | Standard |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | 2 HDMI |
| DVI: | - |
| Display port: | DisplayPort |
| Последователно свързване: | - |
| VGA: | - |
| USB-C: | USB Type-C (Power 90W) |
| USB хъб: | USB 3.2 Gen 1 |
| SCART: | - |
| Наклон: | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане: | -15° ~ 15° |
| Вертикално завъртане: | 90° |
| Регулиране на височина: | 115 mm |
| Енергиен клас: | G |
| Консумация, kWh/1000h: | 33 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 71.4 x 22.0 x 49.3 (60.8) cm |
| Цвят: | Grey |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 31.5 |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms: | 5 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Вградени говорители: | Не |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Display port: | Да |
| VGA: | Не |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 71.4 x 22.0 x 49.3 (60.8) cm |
BenQ MA320U
- Производител: BENQ
- Код на продукта: 9H.LMXLB.QBE
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 35987
- Наличност: В наличност
-
719.40€ (1,407.02лв.)
- Цена без ДДС: 599.50€ (1,172.52лв.)













