Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор BenQ MOBIUZ EX240N 23.8" VA, 1920x1080 FHD, 1ms 165Hz, 250 cd/m2, FreeSync Premium, HDMI 2.0, DP, HDRi, B.I.+, treVolo 2x 2.5W speakers, Tilt (down/up) -5 - 15°, Eye-care VESA 100x100, Silver
| Размер на екрана, inch: | 23.8" (60.45 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | LED |
| Тип на матрицата: | VA |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | - |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms: | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz: | 165Hz |
| Яркост, cd/m2: | 250cd/m2 |
| Статичен контраст: | 3 000:1 |
| Динамичен контраст: | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Тип синхронизация: | FreeSync Premium |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | 2.5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | HDMI |
| DVI: | - |
| Display port: | DisplayPort |
| Последователно свързване: | - |
| VGA: | - |
| USB-C: | - |
| USB хъб: | - |
| Наклон: | -5° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане: | ± 15° |
| Вертикално завъртане: | - |
| Регулиране на височина: | 100 mm |
| Стандарти: | TUV Flicker-free, TUV LBL |
| Енергиен клас: | Е |
| Консумация, kWh/1000h: | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 42.2 x 18.3 x 54.0 cm |
| Цвят: | Silver |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm |
| Други: | Flicker-free Technology, Low Blue Light, Brightness Intelligence Plus (B.I.+), Color Weakness, ePaper; Headphone Jack |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 23.8 |
| Тип на матрицата: | VA |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms: | 1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Вградени говорители: | Да |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Display port: | Да |
| VGA: | Не |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 42.2 x 18.3 x 54.0 cm |
BenQ MOBIUZ EX240N 23.8" VA
- Производител: BENQ
- Код на продукта: 9H.LL6LB.QBE
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 16314
- EAN: 4718755089268
- Наличност: В наличност
-
121.44€ (237.52лв.)
- Цена без ДДС: 101.20€ (197.93лв.)











