Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор BenQ MOBIUZ EX2710S, 27",IPS, HDRi, 165Hz,1ms, 1920x1080 FHD, FreeSync Premium, PS5/XboX Series X compat., 99% sRGB, HDR10, B.I.+, Light Tuner, Black eQualizer, Color Vibrance, Quick OSD, treVolo Sp.2.5Wx2, 1000:1, 400 cd/m2,HDMIx2, DP, Height Adj., Grey
| Размер на екрана, inch: | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | LED |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | - |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms: | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz: | 165Hz |
| Яркост, cd/m2: | 400cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1 000:1 |
| Динамичен контраст: | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Тип синхронизация: | FreeSync |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | 2.5W x2, Headphone Jack |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | 2 HDMI |
| DVI: | - |
| Display port: | DisplayPort |
| Последователно свързване: | - |
| VGA: | - |
| USB-C: | - |
| USB хъб: | - |
| Наклон: | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане: | ± 20° |
| Вертикално завъртане: | - |
| Регулиране на височина: | 130 mm |
| Енергиен клас: | F |
| Консумация, kWh/1000h: | 24 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 61.4 x 21.7 x 41.0 (54.0) cm |
| Цвят: | Black |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 27 |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms: | 1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Вградени говорители: | Да |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Display port: | Да |
| VGA: | Не |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 61.4 x 21.7 x 41.0 (54.0) cm |
BenQ MOBIUZ EX2710S
- Производител: BENQ
- Код на продукта: 9H.LKFLA.TBE
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 17839
- EAN: 4718755086588
- Наличност: В наличност
-
283.80€ (555.06лв.)
- Цена без ДДС: 236.50€ (462.55лв.)









