Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор BenQ MOBIUZ EX2710U 27" IPS HDRi, 144Hz, 1ms, 3840x2160 UHD, Brightn.peak HDR 600nits, Fr.Sync Prem., 98%sRGB, HDR10,B.I.+,Light Tun.,Motion Blur Reduct.,Color Vibrance, FPS Mode, treVolo 2.1 (2Wx2+5Wwoofer), 1000:1, 2x48Gbps HDMI,DP, USB hub, HAdj.,Grey
| Размер на екрана, inch: | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | LED |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | - |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms: | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz: | 144Hz |
| Яркост, cd/m2: | 300cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Тип синхронизация: | FreeSync Premium Pro |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | 2.1 Channel (2W x2 + 5W woofer) |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | 2 HDMI |
| DVI: | - |
| Display port: | DisplayPort |
| Последователно свързване: | - |
| VGA: | - |
| USB-C: | - |
| USB хъб: | 1 USB Type B (Upstream), 4 USB 3.0 (Downstream) |
| Наклон: | -5° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане: | ± 15° |
| Вертикално завъртане: | - |
| Регулиране на височина: | 100 mm |
| Стандарти: | TUV Certificate: Flicker-free, Low Blue Light |
| Енергиен клас: | F |
| Консумация, kWh/1000h: | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 60.9 x 25.2 x 42.3 (52.3) cm |
| Цвят: | Grey |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm |
| Други: | Headphone Jack, Microphone; FHDR10, VESA DisplayHDR 600; Color Gamut 98% P3; Flicker-free, Low Blue Light, Brightness Intelligence Plus, Color Weakness, ePaper; FPS Mode, Motion Blur Reduction, Color Vibrance, Light Tuner, Black eQualizer |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 27 |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms: | 1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Вградени говорители: | Да |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Display port: | Да |
| VGA: | Не |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 60.9 x 25.2 x 42.3 (52.3) cm |
BenQ MOBIUZ EX2710U 27" IPS HDRi
- Производител: BENQ
- Код на продукта: 9H.LKTLA.TBE
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 37290
- Наличност: В наличност
-
550.44€ (1,076.57лв.)
- Цена без ДДС: 458.70€ (897.14лв.)
Свързани продукти
Neomounts Flat Screen Desk Mount (clamp/grommet) for 2 Monitor Screens - Crossbar
Стойка Neomounts Flat Screen Desk Mount (clamp/grommet) for 2 Monitor Screens - Crossbar Предназначе..
73.91€ (144.55лв.) Цена без ДДС: 61.59€ (120.46лв.)












