Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор BenQ MOBIUZ EX3210U 31.5" IPS, 1ms, 144Hz, 3840x2160 4K, 98% P3, 99% AdobeRGB, HDR 600, HDRi, 1000:1, HDRi, B.I.+,LBL, Black eQualizer , 300 cd/m2, HDMI 2.1 x2, DP, USB 3.0Hub, treVolo 2Wx2+5W woofer, HAdj.100mm, Tilt -5 - 15, Swivel 15/15, White
| Размер на екрана, inch: | 31.5" (80.01 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | LED Local Dimming |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | - |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms: | 2ms |
| Честота на опресняване, Hz: | 144Hz |
| Яркост, cd/m2: | 300cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Тип синхронизация: | FreeSync |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | treVolo 2.1 Channel (2Wx2 + 5W woofer) |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | 2 HDMI |
| DVI: | - |
| Display port: | DisplayPort |
| Последователно свързване: | - |
| VGA: | - |
| USB-C: | - |
| USB хъб: | 4 USB 3.0 ( Downstream ), USB Type B ( Upstream ) |
| Наклон: | -5° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане: | ± 15° |
| Вертикално завъртане: | - |
| Регулиране на височина: | 100 mm |
| Енергиен клас: | G |
| Консумация, kWh/1000h: | 42 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 72.7 x 26.9 x 58.7 cm |
| Цвят: | White |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm |
| Други: | Flicker-free Technology, Low Blue Light, Brightness Intelligence Plus, Color Weakness, Headphone Jack; HDR10, VESA DisplayHDR 600; Color Gamut: 98% P3 ,99% AdobeRGB; Display Colors: 1.07 billion colors |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 31.5 |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms: | 2 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Вградени говорители: | Да |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Display port: | Да |
| VGA: | Не |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 72.7 x 26.9 x 58.7 cm |
BenQ MOBIUZ EX3210U 31.5" IPS
- Производител: BENQ
- Код на продукта: 9H.LKHLB.QBE
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 12758
- EAN: 4718755077098
- Наличност: В наличност
-
886.51€ (1,733.87лв.)
- Цена без ДДС: 738.76€ (1,444.89лв.)
Свързани продукти
Neomounts Flat Screen Desk Mount (stand) for 2 Monitor Screens
Стойка Neomounts Flat Screen Desk Mount (stand) for 2 Monitor Screens Предназначен за:Mонитори Миним..
68.42€ (133.83лв.) Цена без ДДС: 57.02€ (111.52лв.)
Neomounts Flat Screen Desk Mount
Стойка Neomounts Flat Screen Desk Mount (clamp/grommet) for 2 screens, 10"-32" Предназначен за:Mонит..
41.65€ (81.46лв.) Цена без ДДС: 34.71€ (67.89лв.)












