Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Мултимедиен проектор BenQ MW826STH, Short Throw, 87"@1m, WXGA 1280x800, 3500 AL, 20000:1, VGA, RCA, S-Video, 2xHDMI, Audio In/Out, Speaker 10W, USB (Type A) x1, LAN (RJ45) x1, IEC62368, Optional interactive kit(PW02/PT12)
| Технология: | DLP, 0.65" WXGA |
| Яркост, lumens: | 3 500 ANSI Lumens |
| Контраст: | 20 000:1 |
| Разд. способност: | 1280x800 |
| Размер на екрана, inch: | 70" ~ 120" (177.8 ~ 304.8 cm) |
| Поддържане на формати: | Native 16:10 (5 aspect ratio selectable) |
| Звук: | 10W |
| Шум при работа, dB: | 33 dBA (Normal), 29 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение: | Fixed |
| Късофокусен: | 0.61 Short Throw Ratio |
| Опция за безжично прожектиране: | - |
| Входове: | Computer in (D-sub 15pin) x2(Share with component), Composite Video in (RCA), S-Video in (Mini DIN 4pin), Audio in (Mini Jack) x2, Audio L/R in (RCA), USB Type A(power only 5V/1.5A), USB Type Mini B(Download & page/down), RS232 (DB-9pin), LAN (RJ45) |
| Изходи: | Monitor out (D-sub 15pin), Audio out (Mini Jack) |
| HDMI: | 2 HDMI |
| Лампа, W: | 200W |
| Лампа живот, h: | 6,000 Hours (Standard) / 10,000 Hours (ECO) / 15,000 Hours (LampSave) |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 29.6 x 23.9 x 12.0 |
| Тегло, kg: | 2.6 kg |
| Цвят: | White |
| Други: | Security Bar, Kensington lock; Keystone Correction 1D, Vertical +/- 30 degrees |
| Проектори | |
| Яркост, lumens: | 3 500 ANSI Lumens |
| Разд. способност: | 1280x800 |
| Късофокусен: | Да |
| Опция за безжично прожектиране: | Не |
BenQ MW826STH
- Производител: BENQ
- Код на продукта: 9H.JMW77.13E
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 12543
- EAN: 4718755083808
- Наличност: В наличност
-
684.62€ (1,339.01лв.)
- Цена без ДДС: 570.52€ (1,115.84лв.)






