Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор BenQ PV3200U 32W VERTICAL & PROFESSIONAL DISPLAY PV3200U DARK GREY
| Размер на екрана, inch: | 32" (81.28 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | LED |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | - |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms: | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz: | 60Hz |
| Яркост, cd/m2: | 350cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1000 |
| Динамичен контраст: | |
| Тип синхронизация: | Standard |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | 2.1 Channel (2W x2 + 5W woofer) |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | 3 HDMI |
| DVI: | - |
| Display port: | - |
| Последователно свързване: | - |
| VGA: | - |
| USB-C: | USB C (PowerDelivery 65W, DisplayPort Alt Mode, Data), USB Type-C Downstream |
| USB хъб: | 3 USB Type-A |
| Наклон: | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане: | -15° ~ 15° |
| Вертикално завъртане: | -90° ~ 90° |
| Регулиране на височина: | 150 mm |
| Енергиен клас: | G |
| Консумация, kWh/1000h: | 49 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 71.4 x 21.0 x 48.0 (59.5) cm |
| Цвят: | Black |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 32 |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms: | 5 |
| Вградени говорители: | Да |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Display port: | Не |
| VGA: | Не |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 71.4 x 21.0 x 48.0 (59.5) cm |
BenQ PV3200U 32W VERTICAL & PROFESSIONAL DISPLAY PV3200U DARK GREY
- Производител: BENQ
- Код на продукта: 9H.Y01LA.TBE
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 36864
- Наличност: В наличност
-
812.10€ (1,588.33лв.)
- Цена без ДДС: 676.75€ (1,323.61лв.)











