Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Дизайнерска лампа BenQ TABLE e-Reading Desk lamp BenQ Light Source Dual Color LED, Color Rendering Index >95, Center Illuminance 1600 lux (Height 45cm), Color Temperature 2700K ~ 5700K, Lighting Coverage (At 500 Lux) 90cm (width), Aluminum alloy, Zinc alloy, SILVER
| Предназначен за: | Електронни книги |
| Източник на светлина: | Dual color LED |
| Индекс на цветопредаване: | Ra >95 |
| Осветеност: | Center Illuminance 1600 Lux (height 45cm), Lighting Coverage (At 500 Lux) 90cm (width) |
| Яркост, lumens: | 2700K : 800 lm, 5700K : 900 lm |
| Цветна температура: | 2700 ~ 5700 K |
| Лампа живот, h: | 50,000 hours |
| Волтаж, V: | 100V ~ 240V AC, 50~60 Hz |
| Консумирана мощност: | 18W (max.) |
| Материал: | Aluminum alloy, Zinc alloy, Engineering resin |
| Цвят: | Silver |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 59 x 22 x 62.5 cm |
| Тегло, kg: | 4.7 kg |
BenQ TABLE e-Reading Desk lamp BenQ Light Source Dual Color LED
- Производител: BENQ
- Код на продукта: 9H.W3PWT.ESW
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 38560
- EAN: 4718755061998
- Наличност: В наличност
-
233.38€ (456.44лв.)
- Цена без ДДС: 194.48€ (380.37лв.)





