Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Мултимедиен проектор BenQ TK700ST DLP, 4K UHD (3840x2160), HDR, Ultra-fast 4ms, 10K:1, 3000 AL, 1.2x Zoom, Keystone 2D, Console Gaming, 2xHDMI, USB, RS232, Speaker 5W, eARC, Dolby Atmos, Audio out, 28dB (Eco)
| Технология: | DLP |
| Яркост, lumens: | 3 000 ANSI Lumens |
| Контраст: | 10 000:1 |
| Разд. способност: | 4K UHD (3840x2160) |
| Размер на екрана, inch: | 60'' ~ 200'' (152.4 ~ 508 cm) |
| Поддържане на формати: | Native 16:9 (6 aspect ratio) |
| Звук: | Chamber Speaker 5W |
| Шум при работа, dB: | 34 (Typ) / 28dBA (Eco) |
| Коефициент на увеличение: | 1.2x |
| Късофокусен: | yes, Throw Ratio 0.9 - 1.08 (78"±3% @ 1.44m) |
| Опция за безжично прожектиране: | - |
| Входове: | USB Type A-1 (2.0/Power Supply1.5A), RS232 (DB-9pin) |
| Изходи: | Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| HDMI: | 2 HDMI (HDMI 2.0b & HDCP 2.2) |
| Лампа, W: | 305W |
| Лампа живот, h: | Normal 4000 hours / Eco 10000 hours / SmartEco 10000 hours / Lampsave 15000 hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 31.2 x 24.6 x 11.0 |
| Тегло, kg: | 3.1 |
| Цвят: | White |
| Проектори | |
| Яркост, lumens: | 3 000 ANSI Lumens |
| Разд. способност: | 3840x2160 |
| Късофокусен: | Да |
| Опция за безжично прожектиране: | Не |
BenQ TK700ST DLP
- Производител: BENQ
- Код на продукта: 9H.JP877.17E
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 36862
- EAN: 4718755086076
- Наличност: В наличност
-
1,405.67€ (2,749.25лв.)
- Цена без ДДС: 1,171.39€ (2,291.04лв.)











