Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Везна Beurer GS 120 Kompakt Glass bathroom scale black; Automatic switch-off, overload indicator; 150 kg / 100 g
| Вид: | Personal |
| Капацитет, kg: | 150.0 kg |
| Точност, g: | 100 g |
| LCD дисплей: | yes |
| Автоматично включване/изключване: | Quick Start, Automatic switch-off, overload indicator |
| Други функции: | - |
| Материал: | Glass |
| Цвят: | Transparent |
| Други: | 1 x 3 V CR2032 battery |
Beurer GS 120 Kompakt Glass bathroom scale black; Automatic switch-off
- Производител: BEURER
- Код на продукта: 10041_BEU
- Гаранция: 60 месеца
- SKU Code: 14394
- EAN: 4211125100414
- Наличност: В наличност
-
16.19€ (31.66лв.)
- Цена без ДДС: 13.49€ (26.38лв.)








