Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Везна Beurer KS 19 Vintage
| Капацитет, kg: | 5 kg |
| Точност, g: | 1g |
| LCD дисплей: | yes, Display sizе: 4.6 cm x 2.4 cm |
| Функция за измерване на течности: | yes |
| Функция Тара: | yes |
| Автоматично изключване: | yes, Automatic switch-off, overload indicator |
| Материал: | Glass |
| Цвят: | White |
| Други: | Modern touch key operation; Easy-to-clean glass surface; Ultra-slim: Only 16 mm; 1 x 3 V CR2032 battery |
Beurer KS 19 Vintage
- Производител: BEURER
- Код на продукта: 10682_BEU
- Гаранция: 60 месеца
- SKU Code: 36685
- EAN: 4211125106829
- Наличност: В наличност
-
19.01€ (37.18лв.)
- Цена без ДДС: 15.84€ (30.98лв.)







