Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Машинка за подстригване Beurer MN4X beard styler, 2 Attachments, slim titanium contour blade, Battery and mains operation, LED display, 10 cutting lengths, 2 comb attachments with length adjustment: 3-7 and 8-12 mm,Water-resistant
| Приставка за брада: | yes |
| Материал на ножчетата: | Self-sharpening stainless steel razor blade with titanium coating for maximum skin comfort |
| Гребени: | 2 comb attachments with 10 cutting lengths: 3-7 and 8-12 mm |
| Дължина на подстригване, mm: | 3-7 and 8-12 mm |
| Работа на батерия: | yes |
| Време за зареждане: | 1.5 h charging time |
| Време за работа на батерия: | 1.5 h operating time |
| Работа под течаща вода: | yes, device and head are washable |
| LCD дисплей: | LED display with battery status in % and charging indicator |
| Степени на рязане: | 2-level precision adjustment: 0.8 and 1.2 mm |
| Цвят: | Black |
| Други: | Incl. practical storage bag, oil and cleaning brush |
Beurer MN4X beard styler
- Производител: BEURER
- Код на продукта: 10260_BEU
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 33248
- EAN: 4211125102609
- Наличност: В наличност
-
38.44€ (75.17лв.)
- Цена без ДДС: 32.03€ (62.65лв.)













