Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Везна Beurer PS 240 personal bathroom scale; rubber-coated standing surface; 180 kg / 50 g
| Вид: | Personal |
| Капацитет, kg: | 180.0 kg |
| Точност, g: | 100 g |
| LCD дисплей: | yes, Black backlit LCD display; Digit size: 33 mm |
| Автоматично включване/изключване: | Quick Start, Automatic switch-off, overload indicator; Switch-on technology: Quick Start |
| Други функции: | - |
| Материал: | Decorative: elegant stainless steel casing |
| Цвят: | Black |
| Други: | 3 x 1.5 V AAA batteries |
Beurer PS 240 personal bathroom scale; rubber-coated standing surface; 180 kg / 50 g
- Производител: BEURER
- Код на продукта: 75415_BEU
- Гаранция: 60 месеца
- SKU Code: 19548
- EAN: 4211125754150
- Наличност: В наличност
-
37.45€ (73.25лв.)
- Цена без ДДС: 31.21€ (61.04лв.)





