Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Характеристики
| Артикул: | BVZ30_P |
| Продавач: | BLACKVIEW |
| Тип Продукт: | Smart Watch |
| Форма за гледане на случай: | Заоблен правоъгълник |
| Материал на корпуса: | Пластмаса |
| Strap Material: | Silicone |
| Функции на часовника: | Pedometer Emergency SOS App Store Fast Charge Voice Call Video calls |
| Размер на дисплея: | 1.75" |
| Резолюция на дисплея: | 280x320 |
| Технология на дисплея: | TFT |
| Характеристики на дисплея: | Retina |
| Размер на вътрешната памет: | 512 MB |
| Инсталиран капацитет за съхранение на RAM: | 256 MB |
| Функции на камерата: | Ultra Wide Camera |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.2 + LE |
| Protocols: | 4G |
| GPS: | GPS Wi-Fi LBS (Location-based service) |
| Капацитет на батерията: | 800 mAh |
| Време на готовност: | Up to 5 days |
| Use Time: | Up to 2 days |
| Външен цвят: | Розово |
| Платформа (Операционна система): | RTOS (Real-Time Operating System) |
| Дълбочина: | 14.5 мм |
| Височина: | 53.5 мм |
| Ширина: | 41 мм |
| Предназначение: | Flashlight Safety Zone Voice Chat "Don’t Disturb" Mode Alarm Clock Photo Album Calculator Stopwatch |
| Notifications: | Low Battery Leaving Safety Zone |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 24 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Дълбочина на пакета (мм): | 182 мм |
| Широчина на пакет (мм): | 116 мм |
| Височина на пакет (мм): | 31 мм |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 0.22 |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 0.03 кг |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 0.22 кг |
| Пакети в кашон: | 1 |
| Тип пакет: | Box |
| EAN код: | 6931548323839 |
Blackview BVZ30 1.75'' TFT 320*280, RAM 256Mb+ROM 512Mb
- Производител: BLACKVIEW
- Код на продукта: BVZ30_P
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 14064
- Наличност: В наличност
-
84.96€ (166.17лв.)
- Цена без ДДС: 70.80€ (138.47лв.)




