Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Характеристики
| Артикул: | BVW50PRO-B |
| Продавач: | BLACKVIEW |
| Серия: | W50 Pro |
| Тип Продукт: | Smart Watch |
| Форма за гледане на случай: | Circle |
| Сваляща се презрамка: | Да |
| Функции на часовника: | Pedometer Stopwatch Timer Високоговорител Микрофон Sleep Monitor Alarm Clock Emergency SOS Phone Calls Messages Режим Multisport Music Control Weather Alert Compass Backtrack Female Health Alert Find My Phone Breathing axercises Flashlight Eject Water |
| Размер на дисплея: | 1.45" |
| Резолюция на дисплея: | 360x360 |
| Технология на дисплея: | TFT |
| Дисплей Сензорен екран: | Капацитивен Мултитъч |
| CPU: | Realtek 8763EWE |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| Капацитет на батерията: | 960 mAh |
| Време на готовност: | Up to 100 Days |
| Use Time: | Up to 30 days |
| Външен цвят: | Черен |
| Сензори: | Heart Rate Sensor SpO2 Detection |
| Дълбочина: | 14.5 мм |
| Височина: | 55.44 мм |
| Ширина: | 52.3 мм |
| Номинално тегло: | 62.8 г |
| Максимална температура на околната среда: | 70 °C |
| Минимална температура на околната среда: | -30 °C |
| Защита от влияние от външна среда: | Shock Proof Construction Splash Resistance Водоустойчив Dustproof Water Resistance: 10 m Salt Sprey,Alcohol and Cosmetics-Resistans Swim-proof Rain-proof |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 24 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 0.2 |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 0.2 кг |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 2 кг |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 0.2 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 0.2 кг |
| Пакети в кашон: | 10 |
| Тип пакет: | Box |
| EAN код: | 6931548319351 |
Blackview W50 Pro, Smartwatch
- Производител: BLACKVIEW
- Код на продукта: BVW50PRO-B
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 14060
- Наличност: В наличност
-
63.59€ (124.37лв.)
- Цена без ДДС: 52.99€ (103.64лв.)




