Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Характеристики
| Артикул: | BVZ20KIDS-P |
| Продавач: | BLACKVIEW |
| Серия: | Z20 |
| Тип Продукт: | Smart Watch |
| Форма за гледане на случай: | Заоблен правоъгълник |
| Сваляща се презрамка: | Да |
| Strap Material: | Silicone |
| Функции на часовника: | Високоговорител Микрофон Phone Calls SOS бутон Fast Charge |
| Размер на дисплея: | 1.83" |
| Резолюция на дисплея: | 240x284 |
| Дисплей Сензорен екран: | Капацитивен Мултитъч |
| CPU: | ARM Cortex R5 |
| Размер на вътрешната памет: | 16 MB |
| Инсталиран капацитет за съхранение на RAM: | 16 MB |
| Резолюция на камерата: | 8 мегапиксела |
| WI-FI: | Да |
| Cellular: | LTE |
| Protocols: | GSM 4G |
| GPS: | GPS Wi-Fi LBS (Location-based service) |
| Капацитет на батерията: | 800 mAh |
| Външен цвят: | Rose Pink |
| SIM карта: | Слот за една SIM карта |
| Тип SIM карта: | Nano-SIM |
| Сензори: | Face Unlock |
| Дълбочина: | 13.8 мм |
| Височина: | 41.6 мм |
| Ширина: | 24.7 мм |
| Предназначение: | Remote Shutdown |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 24 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Дълбочина на пакета (мм): | 0 мм |
| Широчина на пакет (мм): | 0 мм |
| Височина на пакет (мм): | 0 мм |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 0 |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 0 кг |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 0 кг |
| Пакети в кашон: | 1 |
| Тип пакет: | Box |
| EAN код: | 6931548319658 |
Blackview Z20 Kids 4G 1.83-inch HD Touchscreen 240x284 ARM Cortex-R5 16MB/16MB 800mAh Magnetic Charging IP67 8MP Camera GPS+WiFi+LBS SOS Call Android OS Rose Pink
- Производител: BLACKVIEW
- Код на продукта: BVZ20KIDS-P
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 14058
- Наличност: В наличност
-
79.61€ (155.70лв.)
- Цена без ДДС: 66.34€ (129.75лв.)





