Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Мастилоструйно многофункционално устройство Brother DCP-T426W Inkbenefit Plus Multifunctional
| Достъпни функции: | Print, Copy, Scan |
| Принтер скорост черно, стр./мин: | 28 ppm; 16 ipm (based on ISO/IEC 24734); FPOT: 10 sec; Piezo with 210 nozzles x 1 |
| Принтер скорост цветно, стр./мин: | 11 ppm; 9 ipm (based on ISO/IEC 24734); Piezo with 70 nozzles x 3 |
| Принтер резолюция: | Up to 6000 x 1200 dpi (With border: 204 mm, Borderless: 210 mm) |
| Скенер, тип: | CIS (Speed: 3.35 seconds (Mono) & 4.38 seconds (Colour)) |
| Скенер резолюция: | Up to 1200 x 2400 dpi (optical) |
| Дълбочина на цвета при сканиране: | 30-bit colour processing (input) / 24-bit colour processing |
| Нива на сивота: | 10-bit colour processing (input) / 8-bit colour processing |
| Методи на сканиране и функции за подобрение: | Scan To (Capability): Email, Image, File, OCR |
| Копир скорост черно, копия/мин: | Up to 8 ipm (ISO/IEC 24735) |
| Копир скорост цветно, копия/мин: | Up to 3 ipm (ISO/IEC 24735) |
| Копир резолюция: | Print: Max. 1200 x 1800 dpi; Scan: Max. 1200 x 1200 dpi (Monochrome), 1200 x 600 dpi (Colour) |
| Брой копия: | Stacks up to 99 pages |
| Мащабиране: | 25 - 400% (in 1% increments) |
| Факс, тип: | - |
| Факс резолюция: | - |
| Интерфейс: | Hi-Speed USB 2.0 |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | IEEE 802.11b/g/n (infrastructure mode, IEEE 802.11g/n (Wi-Fi Direct); Mobile connectivity Supported: Brother iPrint&Scan Mobile, Brother Print Service Plugin, Mopria |
| Медия, тип: | Plain Paper, Inkjet Paper (coated paper), Glossy Paper, Recycled Paper |
| Медия, размер: | A4, Letter, Executive, A5, A6, Envelopes (C5, Com-10, DL, Monarch), Photo (102 mm X 152 mm), Photo-2L (127 mm X 178 mm ), Indexcard (127 mm X 203 mm) |
| Медия, g/m2: | Standard Tray - 64-220 g/m2, Manual Feed Slot - 64-300g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава: | Up to 150 sheets of 80 g/m2 plain paper; Up to 1 sheet Manual Feed Slot |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава: | Up to 50 sheets (80 g/m2) |
| ADF: | - |
| Двустранен печат: | - |
| Консумативи: | Black: BTD60BK Approx 7500 pages; Cyan / Magenta / Yellow: BT5000 C/M/Y - Approx 5000 pages |
| Натоварване, стр./месец: | Up to 1000 ppm (recomended) |
| Съвместими операционни системи: | Windows 7 SP1/8.1/10/11 Server 2008/2008 R2/2012/2012 R2/2016/2019/2022; MacOS v10.15.x/11/12 |
| Размери (Ш, Д, В), mm: | 435 x 359 x 159 |
| Цвят: | Black |
| Други: | Control panel with LED indicators, Processor 576MHz; 64 MB memory |
| Принтери | |
| Многофункционално: | Да |
| Мрежа: | Не |
| Безжична мрежа: | Да |
| ADF: | Не |
| Двустранен печат: | Не |
| Цветен: | Да |
Brother DCP-T426W Inkbenefit Plus Multifunctional
- Производител: BROTHER
- Код на продукта: DCPT426WYJ1
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 16744
- EAN: 4977766822602
- Наличност: В наличност
-
198.65€ (388.52лв.)
- Цена без ДДС: 165.54€ (323.77лв.)
Свързани продукти
Brother BT-5000 Magenta Ink Bottle
Консуматив Brother BT-5000 Magenta Ink Bottle Съвместимост:Brother DCP-T300, DCP-T500W, DCP-T700W, M..
7.60€ (14.86лв.) Цена без ДДС: 6.33€ (12.38лв.)
Brother BT-5000 Yellow Ink Bottle
Консуматив Brother BT-5000 Yellow Ink Bottle Съвместимост:Brother DCP-T300, DCP-T500W, DCP-T700W, MF..
7.60€ (14.86лв.) Цена без ДДС: 6.33€ (12.38лв.)
Brother Value Pack BT5000C
Консуматив Brother Value Pack BT5000C, BT5000M, BT5000Y Ink Bottle for T420,T426,T520,T720,T920 Съвм..
20.47€ (40.04лв.) Цена без ДДС: 17.06€ (33.37лв.)
Brother BT-5000 Cyan Ink Bottle
Консуматив Brother BT-5000 Cyan Ink Bottle Съвместимост:Brother DCP-T300, DCP-T500W, DCP-T700W, MFC-..
7.60€ (14.86лв.) Цена без ДДС: 6.33€ (12.38лв.)
Brother BP71GA4 Premium Plus Glossy Photo Paper 20 Sheets
Хартия Brother BP71GA4 Premium Plus Glossy Photo Paper 20 Sheets Приложение:InkJet Printers Размер:A..
11.42€ (22.34лв.) Цена без ДДС: 9.52€ (18.62лв.)
Brother BP-60 A4 Matt Photo Paper (25 sheets)
Хартия Brother BP-60 A4 Matt Photo Paper (25 sheets) Приложение:InkJet Printers Размер:A4 (210 x 297..
4.87€ (9.53лв.) Цена без ДДС: 4.06€ (7.94лв.)













