Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Етикираща система Brother PT-H110 Labelling system
| Видове шрифт: | 3 |
| Стилове на печат: | 8 (Normal, Bold, Outline, Shadow, Italic,Italic & Bold, Italic & Outline, Italic & Shadow) |
| Рамки: | 15 |
| Мах. скорост на печат, мм/сек: | 20 mm/sec |
| Резолюция при печат, dpi: | 180 dpi |
| Брой редове на етикет: | 2 |
| LCD екран: | 16 characters x 1 line |
| Памет за символи: | 253 |
| Тип нож: | TC4 |
| Ширина на лентата: | TZe Tapes: 3.5, 6, 9, 12 mm |
| Размер на етикета: | 30 - 300 mm |
| Други: | CYRILIC keyboard; AD-24ES AC, Baterry alkaline 6 x AAA (LR03 / HR03 ) / rechargeable batteries Ni-MH |
Brother PT-H110 Labelling system
- Производител: BROTHER
- Код на продукта: PTH110R1
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 15371
- EAN: 4977766775236
- Наличност: В наличност
-
48.84€ (95.52лв.)
- Цена без ДДС: 40.70€ (79.60лв.)
Свързани продукти
Brother TZe-231 Tape Black on White Laminated 12mm - Eco
Консуматив Brother TZe-231 Tape Black on White Laminated 12mm - Eco Съвместимост:PT-300, PT-300B, PT..
17.56€ (34.34лв.) Цена без ДДС: 14.63€ (28.61лв.)
Brother TZe-221 Tape Black on White Laminated 9mm - Eco
Консуматив Brother TZe-221 Tape Black on White Laminated 9mm - Eco Съвместимост:PT-1100, 1130, 1150,..
15.86€ (31.03лв.) Цена без ДДС: 13.22€ (25.86лв.)
Brother TZe-211 Tape Black on White
Консуматив Brother TZe-211 Tape Black on White, Laminated, 6mm Eco Съвместимост:PT18R/1850/2400/2450..
14.11€ (27.60лв.) Цена без ДДС: 11.76€ (23.00лв.)
Brother TZe-131 Tape Black on Clear Laminated 12mm - Eco
Консуматив Brother TZe-131 Tape Black on Clear Laminated 12mm - Eco Съвместимост:PT1100, PT1160, PT1..
15.86€ (31.03лв.) Цена без ДДС: 13.22€ (25.86лв.)
Brother TZe-121 Tape Black on Clear Laminated 9mm - Eco
Консуматив Brother TZe-121 Tape Black on Clear Laminated 9mm - Eco Съвместимост:PT1100, PT1160, PT11..
14.11€ (27.60лв.) Цена без ДДС: 11.76€ (23.00лв.)
Brother TZe-111 Tape Black on Clear
Консуматив Brother TZe-111 Tape Black on Clear, Laminated, 6mm - Eco Съвместимост:PT1000/1950/200/22..
12.36€ (24.17лв.) Цена без ДДС: 10.30€ (20.15лв.)
Brother TZe-611 Tape Black on Yellow
Консуматив Brother TZe-611 Tape Black on Yellow , Laminated, 6mm - Eco Съвместимост:PT18R/1850/2400/..
14.11€ (27.60лв.) Цена без ДДС: 11.76€ (23.00лв.)












