Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Етикираща система Brother PT-E110VP Labelling system Brother PT-E110VP Labelling system - with Cyrillic
| Видове шрифт: | 1 |
| Стилове на печат: | 10 |
| Рамки: | - |
| Мах. скорост на печат, мм/сек: | 20 mm/sec |
| Резолюция при печат, dpi: | 180 dpi |
| Брой редове на етикет: | 2 |
| LCD екран: | 16 characters x 1 line - 58mm x 23mm |
| Памет за символи: | 200 |
| Тип нож: | Full |
| Ширина на лентата: | 3.5, 6, 9, 12 mm |
| Размер на етикета: | 9 - 300 mm |
| Други: | Cyrillic; QWERTY keyboard; 6 x AAA (LR03/HR03) |
Brother PT-E110VP Labelling system Brother PT-E110VP Labelling system - with Cyrillic
- Производител: BROTHER
- Код на продукта: PTE110VPR1
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 15373
- EAN: 4977766781343
- Наличност: В наличност
-
74.93€ (146.55лв.)
- Цена без ДДС: 62.44€ (122.12лв.)








