Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Етикираща система Brother PT-P750W Labelling system
| Видове шрифт: | All TrueType fonts |
| Стилове на печат: | 12 |
| Рамки: | 154 |
| Мах. скорост на печат, мм/сек: | up to 30 mm/sec (using AC adapter); up to 20mm/sec (using batteries) |
| Резолюция при печат, dpi: | 180 dpi |
| LCD екран: | - |
| Памет за символи: | - |
| Тип нож: | Automatic (Full and Half) |
| Ширина на лентата: | 3.5, 6, 9, 12, 18, 24 mm TZe |
| Размер на етикета: | 25 - 300 mm (P-touch Editor Lite) 25 - 1000 mm (P-touch Editor 5.1) |
| Интерфейс: | USB 2.0 (Mini-B type connector), Wireless (802.11 b/g/n), NFC; Rechargeable Li-ion batteries or 6 x AA batteries (neither included) |
| Други: | Mobile Device Compatibility; AC Adapter - AD-E001 (included); |
Brother PT-P750W Labelling system
- Производител: BROTHER
- Код на продукта: PTP750WYJ1
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 15364
- EAN: 4977766739917
- Наличност: В наличност
-
139.33€ (272.51лв.)
- Цена без ДДС: 116.11€ (227.09лв.)
Свързани продукти
Brother TZe-151 Tape Black on Clear
Консуматив Brother TZe-151 Tape Black on Clear, Laminated, 24mm, 8 m - Eco Съвместимост:PT-530/ 9200..
22.82€ (44.64лв.) Цена без ДДС: 19.02€ (37.20лв.)
Brother TZe-FX251 Tape Black on White
Консуматив Brother TZe-FX251 Tape Black on White, Flexible ID, 24mm, 8m Съвместимост:Brother PT1010/..
28.51€ (55.76лв.) Цена без ДДС: 23.76€ (46.47лв.)








