Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Етикираща система Brother PT-E560BTSP Handheld Industrial Labelling system + 1x TZEFX231, TZES241, TZES251, TZES651
| Видове шрифт: | 14 |
| Стилове на печат: | 10 |
| Рамки: | 7 |
| Мах. скорост на печат, мм/сек: | 30 mm/sec (USB-PD adapter); 20 mm/sec (Batteries) |
| Резолюция при печат, dpi: | 180 dpi / 128 dots |
| Брой редове на етикет: | 7 lines (using 24mm label) |
| LCD екран: | 18 chrs x 3 lines, 75 x 45 mm; Backlit LCD Graphic, 240x120 dots |
| Памет за символи: | 1800 Maximum characters per label, 99 Label memory locations |
| Тип нож: | Automatic (Full and Half); Full-cut: Scissors, Half-cut: Blade |
| Ширина на лентата: | 3.5, 6, 9, 12, 18, 24 mm (TZe tapes, HSe heat shrink tubes and TZe-SL Self laminating tapes) |
| Размер на етикета: | 25 - 300 mm |
| Интерфейс: | USB, Bluetooth |
| Други: | Bundle with 1x TZe-FX231(8m), 1x TZe-S241(8m), 1x TZe-S251(8m), 1x TZe-S651(8m), included carry case |
Brother PT-E560BTSP Handheld Industrial Labelling system + 1x TZEFX231
- Производител: BROTHER
- Код на продукта: PTE560BTSPQL1
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 15369
- EAN: 4977766835725
- Наличност: В наличност
-
299.54€ (585.86лв.)
- Цена без ДДС: 249.62€ (488.21лв.)
Свързани продукти
Brother TZe-151 Tape Black on Clear
Консуматив Brother TZe-151 Tape Black on Clear, Laminated, 24mm, 8 m - Eco Съвместимост:PT-530/ 9200..
22.82€ (44.64лв.) Цена без ДДС: 19.02€ (37.20лв.)
Brother TZe-FX251 Tape Black on White
Консуматив Brother TZe-FX251 Tape Black on White, Flexible ID, 24mm, 8m Съвместимост:Brother PT1010/..
28.51€ (55.76лв.) Цена без ДДС: 23.76€ (46.47лв.)
Brother TZe-S221 Tape Black on White
Консуматив Brother TZe-S221 Tape Black on White, Strong Adhesive, 9mm, 8m Съвместимост:P-touch Label..
19.68€ (38.49лв.) Цена без ДДС: 16.40€ (32.08лв.)












