Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Етикетен принтер Brother QL-600b - Label Printer - Thermal - 62mm
| Технология на печат: | Direct thermal |
| Принтер резолюция, dpi: | 300x300dpi (standard) / 300x600dpi (high resolution mode) |
| Мах. скорост на печат, мм/сек: | 71 mm/sec - 44 labels/min |
| Мах. ширина на етикета, mm: | 62 mm |
| Мах. ширина на печата, mm: | 60.96 mm |
| Мах. дължина на етикета, m: | 1 m |
| Автоматичен нож: | Durable automatic cutter |
| Интерфейс: | USB 2.0 |
| Други: | 128 x 221 x 153 mm |
Brother QL-600b - Label Printer - Thermal - 62mm
- Производител: BROTHER
- Код на продукта: QL600BXX1
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 18439
- EAN: 4977766798471
- Наличност: В наличност
-
75.48€ (147.63лв.)
- Цена без ДДС: 62.90€ (123.02лв.)
Свързани продукти
Brother DK-44205 White Removable Paper Tape 62 mm x 30.48 m
Консуматив Brother DK-44205 White Removable Paper Tape 62 mm x 30.48 m, Black on White Съвместимост:..
23.58€ (46.12лв.) Цена без ДДС: 19.65€ (38.43лв.)
Brother DK-22225 White Continuous Length Paper Tape 38mm x 30.48m
Консуматив Brother DK-22225 White Continuous Length Paper Tape 38mm x 30.48m, Black on White Съвмест..
15.08€ (29.50лв.) Цена без ДДС: 12.57€ (24.58лв.)
Brother DK-22205 Roll White Continuous Length Paper Tape 62mmx30.48M (Black on White)
Консуматив Brother DK-22205 Roll White Continuous Length Paper Tape 62mmx30.48M (Black on White) Съв..
20.46€ (40.02лв.) Цена без ДДС: 17.05€ (33.35лв.)
Brother DK-11221 Square Paper Labels
Консуматив Brother DK-11221 Square Paper Labels, 23mmx23mm, 1000 labels per roll (Black on White) Съ..
16.34€ (31.97лв.) Цена без ДДС: 13.62€ (26.64лв.)
Brother DK-11208 Large Address Paper Labels
Консуматив Brother DK-11208 Large Address Paper Labels, 38mmx90mm, 400 labels per roll, (Black on Wh..
15.56€ (30.44лв.) Цена без ДДС: 12.97€ (25.37лв.)
Brother DK-11204 Multi Purpose Labels
Консуматив Brother DK-11204 Multi Purpose Labels, 17mmx54mm, 400 labels per roll, Black on White Съв..
7.78€ (15.21лв.) Цена без ДДС: 6.48€ (12.67лв.)
Brother DK-22210 Roll White Continuous Length Paper Tape 29mmx30.48M (Black on White)
Консуматив Brother DK-22210 Roll White Continuous Length Paper Tape 29mmx30.48M (Black on White) Съв..
12.29€ (24.03лв.) Цена без ДДС: 10.24€ (20.03лв.)













