Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Етикетен принтер Brother QL-810Wc Label printer
| Технология на печат: | Direct thermal printing via thermal head |
| Принтер резолюция, dpi: | 300 x 300 dpi (High resolution mode: 300 dpi x 600 dpi) |
| Мах. скорост на печат, мм/сек: | 148 mm/sec |
| Мах. ширина на етикета, mm: | 62 mm |
| Мах. ширина на печата, mm: | 58 mm |
| Мах. дължина на етикета, m: | n/a |
| Автоматичен нож: | Durable automatic cutter |
| Интерфейс: | USB interface 2.0; IEEE 802.11 b/g/n |
| Други: | Buttons: Power Button, Feed Button, Cutter Button, WPS Button, Wi-Fi Button, Editor Lite Button; PT Editor Lite; Black/Red printing |
Brother QL-810Wc Label printer
- Производител: BROTHER
- Код на продукта: QL810WCYJ1
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 15381
- EAN: 4977766827133
- Наличност: В наличност
-
160.94€ (314.78лв.)
- Цена без ДДС: 134.12€ (262.32лв.)
Свързани продукти
Brother DK-22251 Roll
Консуматив Brother DK-22251 Roll, Black and Red on White Continuous Length Paper Tape, 62mm x 15.24m..
26.23€ (51.31лв.) Цена без ДДС: 21.86€ (42.75лв.)
Brother DK-22225 White Continuous Length Paper Tape 38mm x 30.48m
Консуматив Brother DK-22225 White Continuous Length Paper Tape 38mm x 30.48m, Black on White Съвмест..
15.08€ (29.50лв.) Цена без ДДС: 12.57€ (24.58лв.)
Brother DK-22223 White Continuous Length Paper Tape 50mm x 30.48m
Консуматив Brother DK-22223 White Continuous Length Paper Tape 50mm x 30.48m, Black on White Съвмест..
17.10€ (33.44лв.) Цена без ДДС: 14.25€ (27.87лв.)
Brother DK-22205 Roll White Continuous Length Paper Tape 62mmx30.48M (Black on White)
Консуматив Brother DK-22205 Roll White Continuous Length Paper Tape 62mmx30.48M (Black on White) Съв..
20.46€ (40.02лв.) Цена без ДДС: 17.05€ (33.35лв.)
Brother DK-11221 Square Paper Labels
Консуматив Brother DK-11221 Square Paper Labels, 23mmx23mm, 1000 labels per roll (Black on White) Съ..
16.34€ (31.97лв.) Цена без ДДС: 13.62€ (26.64лв.)
Brother DK-11208 Large Address Paper Labels
Консуматив Brother DK-11208 Large Address Paper Labels, 38mmx90mm, 400 labels per roll, (Black on Wh..
15.56€ (30.44лв.) Цена без ДДС: 12.97€ (25.37лв.)
Brother DK-11209 Small Address Paper Labels
Консуматив Brother DK-11209 Small Address Paper Labels, 29mmx62mm, 800 labels per roll, (Black on W..
15.76€ (30.82лв.) Цена без ДДС: 13.13€ (25.68лв.)
Brother DK-11204 Multi Purpose Labels
Консуматив Brother DK-11204 Multi Purpose Labels, 17mmx54mm, 400 labels per roll, Black on White Съв..
7.78€ (15.21лв.) Цена без ДДС: 6.48€ (12.67лв.)
Brother DK-11201 Roll Standard Address Labels
Консуматив Brother DK-11201 Roll Standard Address Labels, 29mmx90mm, 400 labels per roll, Black on W..
12.29€ (24.03лв.) Цена без ДДС: 10.24€ (20.03лв.)
Brother DK-22210 Roll White Continuous Length Paper Tape 29mmx30.48M (Black on White)
Консуматив Brother DK-22210 Roll White Continuous Length Paper Tape 29mmx30.48M (Black on White) Съв..
12.29€ (24.03лв.) Цена без ДДС: 10.24€ (20.03лв.)
















