Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Етикетен принтер Brother QL-700 Label printer
| Технология на печат: | Direct thermal |
| Принтер резолюция, dpi: | 300 x 600 dpi |
| Мах. скорост на печат, мм/сек: | 150 mm/s, Max. 93 labels/min |
| Мах. ширина на етикета, mm: | 62 mm |
| Мах. ширина на печата, mm: | 59 mm |
| Мах. дължина на етикета, m: | 1 m |
| Автоматичен нож: | Automatic tape cutter |
| Интерфейс: | USB 2.0 |
Brother QL-700 Label printer
- Производител: BROTHER
- Код на продукта: QL700RF1
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 15385
- EAN: 4977766707107
- Наличност: В наличност
-
96.65€ (189.03лв.)
- Цена без ДДС: 80.54€ (157.52лв.)






