Доставка с Еконт Експрес.

   Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на  марката.

  • CISCO Small Business MGBLX1 - Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

CISCO Small Business MGBLX1 - Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

Device Type:SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor:Plug-in module
Connectivity Technology:Wired
Cabling Type:1000Base-LX
Data Link Protocol:GigE
Data Transfer Rate:1 Gbps
Optical Wave Length:1310 nm
Max Transfer Distance:10 km
Interfaces:1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode x 2
Compatible Slots:1 x SFP (mini-GBIC)
Compliant Standards:VCCI Class B ITE, CISPR 22 Class B, EN 60950, EN55022 Class B, FCC Part 15 B, EN 60825, IEC 60825-1, FDA
Width:1.3 cm
Depth:5.6 cm
Height:0.9 cm
Тегло, kg:0.018
Min Operating Temperature:0 °C
Max Operating Temperature:70 °C
Humidity Range Operating:10 - 85%

CISCO Small Business MGBLX1 - Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

  • Производител: CISCO
  • Код на продукта: MGBLX1
  • Гаранция: 36 месеца
  • SKU Code: 42025
  • EAN: 882658262791
    barcode
  • Наличност: В наличност
  • 320.29лв.

  • Цена без ДДС: 266.91лв.

на 12 вноски по 31.53 лв.

Вземи желания продукт сега, избери подходяща за теб схема на изплащане:

Не е нужно да избираш, може да имаш всичко!
Купи на равни вноски стоки от 100 до 30000 лв., избери най-подходящата за теб вноска.
С TBI Pay, пазаруването е лесно, гъвкаво и напълно онлайн.
Контролът е в твоите ръце, не чакай.
Пазарувай!

Виж схемите, които предлагаме
Добави в количката
Откажи