Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Asus Strix G16 G615JMR-RV063,Intel i7, 14650HX 2.2 GHz (30MB Cache, up to 5.2 GHz, 16 cores,), 16.0 WUXGA 1920X1200 16:10 300nits AG, 165Hz,DDR5 32GB ( 2x16GB DDR5-5200) ,1TB , RTX5060 8GB,Wi-Fi 7 ,Backlit Kbd,Eclipse Gray
| Серия: | Gaming |
| Софтуер: | No OS |
| Процесор, серия: | Intel Core i7 |
| Процесор: | Intel Core i7-14650HX 2.20 GHz, 30 MB cache |
| Чипсет: | Mobile Intel HM770 Express |
| Памет, GB: | 32GB 5200MHz (2x16GB) |
| Памет, слотове: | up to 64GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Дисплей, inch: | 16.0" (40.64 cm) |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz: | 165Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Еxternal |
| Видео карта, модел: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Видео карта, GB: | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | 2-speaker system with Smart Amplifier Technology, Built-in array microphone, AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Smart Amp Technology |
| Мрежа: | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 2 M.2 PCIe |
| USB порт: | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery, 3 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | 1 Thunderbolt 4 with support for DisplayPort / power delivery |
| Аудио портове: | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 280W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 35.4 x 26.8 x 3.1 cm |
| Цвят: | Grey |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 2.65 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | Intel Core i7 |
| Процесор: | Intel Core i7-14650HX 2.20 GHz, 30 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000 |
| Дисплей, inch: | 16 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Да |
| Windows OS: | Не |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 2.65 |
Asus Strix G16 G615JMR-RV063
- Производител: Asus
- Код на продукта: 90NR0LB1-M00530
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 14099
- EAN: 4711636023597
- Наличност: В наличност
-
2,075.38€ (4,059.08лв.)
- Цена без ДДС: 1,729.48€ (3,382.57лв.)
Свързани продукти
Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Програмен продукт с лицензен стикер Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD Версия:..
142.51€ (278.73лв.) Цена без ДДС: 118.76€ (232.27лв.)












