Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Характеристики
| Product: | Windows 11 Home |
| Type of Product: | Original Equipment Installer (OEI) |
| Users per License: | 1 license |
| Product Validity: | No time limit |
| Език: | Английски |
| Platform: | PC |
| Съкратено Описание: | Windows 11 Home 64Bit English Intl 1pk DSP OEI DVD |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 99999 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 0.06 |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 0.04 кг |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 0.06 кг |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 0.022 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 0.001 кг |
| Пакети в кашон: | 1 |
| Тип пакет: | Box |
Windows 11 Home 64Bit English Intl 1pk DSP OEI DVD
- Производител: MICROSOFT
- Код на продукта: KW9-00632
- Гаранция: доживотна
- SKU Code: 26722
- Наличност: В наличност
-
129.19€ (252.68лв.)
- Цена без ДДС: 107.66€ (210.56лв.)




