Доставка с Еконт или Безплатно от Офиса на MyPC.bg, след поръчка.

   Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на  марката.

  • Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Х-ка 1:Interfaces: 1 x network - Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Х-ка 2:Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC)
Х-ка 3:Ethernet 1000Base-SX Cabling Type
Х-ка 4:1800 ft Max Transfer Distance
Х-ка 5:850 nm Optical Wave Length
Х-ка 6:1 Gbps Data Transfer Rate

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module

  • Производител: CISCO
  • Код на продукта: GLC-SX-MMD=
  • Гаранция: 12 месеца
  • SKU Code:
  • Наличност: В наличност
  • 445.86лв.

  • Цена без ДДС: 371.55лв.