Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Характеристики
| Необходим разширителен слот: | PCI Express 5.0 x16 |
| Чипсет на видео карта: | AMD Radeon RX 9070XT |
| Графичен процесор - Име на ядро: | Navi 48 XL |
| GPU Core Speed Boost: | 2970 MHz |
| Брой графични процесори: | 1 |
| Брой поточни процеси: | 4096 |
| Compute Units Quantity: | 64 |
| Texture Mapping Unit Quantity: | 256 |
| Render Output Units Quantity (ROP): | 128 |
| Ray-tracing Cores Quantity: | 64 |
| Max. Monitors Supports: | 4 |
| Максимална резолюция: | 7680x4320 |
| 2D/3D характеристики: | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) AMD Radeon Chill AMD FreeSync AMD Radeon Enhanced Sync AMD Radeon Image Sharpening AMD Radeon Boost AMD FidelityFX AMD Radeon Anti-Lag AMD Smart Access Memory AMD Software: Adrenalin Edition AMD Noise Suppression AMD Privacy View AMD Link AMD Infinity Cache AMD Radiance Display Engine AMD FidelityFX Super Resolution AMD Smart Access Video AMD RDNA 4 Architecture |
| API поддръжка: | DirectX 12.0 OpenGL 4.6 |
| Fill Rate (textures): | 760.3 GT/s |
| Скорост на изпълване (пиксели): | 380.2 GP/s |
| Тип видео памет: | Памет на видео картата |
| Тип паметта: | GDDR6 SDRAM |
| Инсталирана видео памет: | 16 GB |
| Скорост на видео памет: | 20 Gbps |
| Капацитет на шината на паметта: | 256 bit |
| Ширина на канал за паметта: | 640 GB/s |
| Брой HDMI интерфейси: | 1 |
| Тип HDMI интерфейс конектори: | HDMI (Тип-A) |
| Брой интерфейс конектори за монитор: | 3 |
| External Power: | 2 x 8 pin |
| Изисквана захранваща мощност: | 750 W |
| Охладителна система - тип: | VGA Cooler |
| Card Slot Width: | 2.8 slot |
| Характеристики на видео карта: | RGB LED |
| Включени аксесоари: | Ръководство за употреба |
| Дълбочина: | 290 мм |
| Височина: | 56 мм |
| Ширина: | 123 мм |
| Номинално тегло: | 1038 г |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 36 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Дълбочина на пакета (мм): | 290 мм |
| Широчина на пакет (мм): | 123 мм |
| Височина на пакет (мм): | 56 мм |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 1.4 |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 1 кг |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 6.2 кг |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 1 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 1 кг |
| Пакети в кашон: | 5 |
| Тип пакет: | С опаковка |
| EAN код: | 4710483942761 |
ASROCK Video Card AMD Radeon RX 9070 XT Challenger 16GB GDDR6 256-bit, 1x HDMI
- Производител: ASROCK
- Код на продукта: RX9070XT CL 16G
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 34233
- Наличност: В наличност
-
801.23€ (1,567.07лв.)
- Цена без ДДС: 667.69€ (1,305.89лв.)








