Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Приложение: | Gaming |
| Размер на дисплея: | 27 inch |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Технология: | 3D Дисплей |
| Резолюция: | 3840 x 2160 |
| Формат на картината: | Wide |
| Размери пиксел: | 0.229 мм |
| Ъгъл на видимост: | 178°/178° |
| Време за реакция: | 1 ms (GTG) |
| Честота на опресняване: | 165 Hz |
| Яркост: | 350 cd/m² |
| Статичен контраст: | 1000:1 |
| Динамичен контраст: | 1000000:1 |
| Брой цветове: | 10bit 1.07 билиона |
| Специални характеристики: | G-SYNC Compatible, FreeSync Premium, Low Blue Light, Flicker-Free, HDR10+ Gaming |
| Видео портове: | DisplayPort, 2 x HDMI |
| USB Портове: | 2 x USB 3.2 Gen1, USB Type-B |
| Вградени говорители: | 2 x 5W |
| Въртене(портрет)/Pivot: | +90° ~ -90° |
| Накланяне/Tilt: | -2° ~15.0° |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel: | +30° ~ -30° |
| Регулиране височина: | до 120 mm |
| Монтиране на стена: | 100 x 100 mm |
| Размери: | 614.1 x 541.5 x 203.3 mm |
| Консумирана мощност: | 26 W |
| Енергиен клас: | Class G |
| Цвят: | Сребрист |
3D Монитор SAMSUNG Odyssey 3D G6 G90XF - 27" IPS 4K UHD(3840x2160), 165Hz, 1ms
- Производител: SAMSUNG
- Код на продукта: LS27FG900XUXEN
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 27060
- EAN: 8806097170631
- Наличност: В наличност
-
1,699.00€ (3,322.95лв.)
- Цена без ДДС: 1,415.83€ (2,769.12лв.)











